Špeciálna ponuka

UVÁDZACIE CENY UBYTOVANIA

  • bonus 10 % zľava v lyžiarskom stredisku SKI Krahule počas celého pobytu v našom penzióne
  • bonus 30 % zľava v lyžiarskom stredisku Snowland Valčianska dolina počas celého pobytu v našom penzióne

BONUS PRE UBYTOVANÝCH HOSTÍ

  • bonus 30 % zľava na večerný 2-hod. vstup do Aquaparku pre ubytovaných nad 2 noci

Táto ponuka sa týka len bežných pobytov, nie špeciálnych pobytov.

DENNÉ MENU

  • bohatý výber z denného menu za cenu 4,20 € 

Kontakt

Penzión FRIZZANTE

ul. Kollárova

039 01 Turčianske Teplice

 

e-mail:
recepcia@frizzante.sk

mobil:
+421 917 864 837

GPS:
48.85986, 18.85763
48°51'35'' N, 18°51'27'' E

wifi

Penzión Frizzante je situovaný v atraktívnej časti centra kúpeľného mestečka Turčianske Teplice, len 10 metrov od vyhľadávaného Spa & Aquaparku Turčianske Teplice. Ide o novo-otvorený penzión, ktorý poskytuje svojim hosťom celoročne nie len komfortné ubytovanie v moderne zariadených izbách, ale aj chutné celodenné stravovanie v priestoroch svojej štýlovej reštaurácie s barom, kde je možné usporiadať rôzne oslavy, posedenia či firemné akcie a zároveň využívať aj priestory oddeleného salónika s kapacitou pre 20 osôb.

Počas celého roka Vám novo-otvorený Penzión Frizzante ponúka komfortné a pohodlné ubytovanie vo svojich štýlovo a moderne zariadených izbách, ako aj v jednom luxusnom apartmáne. Vybrať si tu môžete spomedzi 13-tich dvojlôžkových izieb a troch dvoj-izieb, ktoré predstavujú výbornú voľbu pre všetky rodiny s deťmi alebo partie známych. Pre náročnejších hostí je v ponuke penziónu taktiež jeden apartmán s dvomi spálňami, vhodný pre pohodlné ubytovanie 4 až 8 hostí. Všetky izby, ako aj apartmán, sú vybavené s ohľadom na maximálne pohodlie a komfort hostí. V ich výbave môžete využívať televízor so satelitným príjmom, balkón, WiFi pripojenie na internet a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých izbách penziónu je možné,po predchádzajúcej dohode, umiestniť aj jednu prístelku.

O parkovanie Vašich áut je postarané na vyhradenom - stráženom parkovisku penziónu.

Vďaka výbornej polohe penziónu si môžete počas celého Vášho pobytu vychutnávať vstup do areálu Spa & Aquaparku Turčianske Teplice s množstvom vodných atrakcií a bazénov s liečivou minerálnou vodou, ako aj vitálnym svetom s bohatou ponukou relaxačných procedúr a masáží. Vynikajúco oddýchnuť si môžete aj v blízkych preslávených Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice, kde si môžete dopriať mnoho unikátnych kúpeľných procedúr, ako napr. liečbu zlatom, smaragdový, bahenný, zafírový či bylinný kúpeľ.

Počas celého dňa si môžete vychutnávať prechádzky v susediacom kúpeľnom parku, ktorý poskytuje romantické zákutia a odočinok.

V zimnom období sa v okruhu do 20 km od penziónu nachádza viacero lyžiarskych stredísk. Skvelú lyžovačku si tak budete môcť vychutnať na upravených zjazdovkách stredísk Ski Krahule, SNOWLAND Valčianska dolina, Martinské hole, Jasenská dolina, či Skalka arena.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Rezervácia

booking

logo megaubytovanie3

21x 21x 21x
16x

Počasie

Počasie Turčianske Teplice - Svieti.com